Seces pamatskola
Slider

Skolēnu pašpārvalžu salidojums

04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.oktobrī Seces pamatskolas skolēnu padomes pārstāvji : Melānija Atslēga, Benita Mišina, Vizma Lazdauska, Rojs Brovackis piedalījās Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas Skolēnu padomes rīkotajā skolēnu pašpārvalžu salidojumā. Skolēni iepazinās ar skolas telpām, prezentēja savas skolēnu padomes darbu, piedalījās orientēšanās spēlē. Pēcpusdienā Kokneses apvienības pārvaldes ēkas lielajā zālē darbojās jauktās grupās, kuras vadīja Kokneses vidusskolas Skolēnu padomes dalībnieki.
Patiess prieks bija satikt mūsu skolas absolventi Ēriku Tropu, tagad IGKV 12.klases skolnieci, kura darbojas Kokneses vidusskolas Skolēnu padomē.
Paldies sk.Unai Bēterei par atbalstu un līdzdarbošanos!

Drukāt   E-pasts

gerb 0011

© 2018 Seces pamatskola. visas tiesības paturētas

Seces pagasta pamatskola

Aizkraukles novads,

Seces pagasts,

LV-5124

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Direktore:  +371  27843619

Direktores vietniece:

+371 26330772 


X