Seces pamatskola
Slider

Skolas soma

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 maijā Seces pamatskolas 1. , 3. un 4.klases skolēni kopā ar audzinātājām Ivetu Lasmani un Dainu Bremzi devās izzinošā mācību ekskursijā uz Jēkabpils brīvdabas muzeju “Sēļu sēta”. Brīvdabas muzejā programmas “Skolas soma” ietvaros, skolēni apmeklēja muzejpedagoģiskās nodarbības – “Amatnieku darbi” un “Senās spēles”.

“Senās spēles” nodarbībā caur spēlēm un rotaļām veicina izpratni par bērnu brīvā laika pavadīšanas veidiem 19.gs.beigās un 20.gs.sākumā. “Amatnieku darbi” nodarbībā veicina skolēnu izpratni par 19.gs.beigu vidēji turīga sēļu zemnieka saimniecību. Nodarbībā skolēnus iepazīsina ar lauku sētas ikdienu, veicamajiem darbiem un senajiem darba rīkiem. Skolēni paši izmēģina roku dažādu darbu veikšanā, piemēram, sviesta kulšanā


Drukāt   E-pasts

gerb 0011

© 2018 Seces pamatskola. visas tiesības paturētas

Seces pagasta pamatskola

Aizkraukles novads,

Seces pagasts,

LV-5124

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Direktore:  +371  27843619

Direktores vietniece:

+371 26330772 


X