Seces pamatskola
Slider

Skolas soma

viz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
Seces pamatskolas 7.un 9.klašu skolēni kopā ar audzinātājām Rasmu Akmeni un Dzintru Reimarti devās divu dienu mācību ekskursijā uz Ventspili.
Ekskursijas otrajā dienā, 3. maijā skolēni apmeklēja Ventspils zinātnes centru VIZIUM, aizraujošā veidā izzinot  vairāk nekā 80 interaktīvus eksponātus par tādām tēmām kā fizika, matemātika, ģeogrāfija, modernās tehnoloģijas un programmēšana, veselīgs dzīvesveids un sevis izzināšana.
Skolēni piedalījās arī datoranimācijas radošajā darbnīcā, kurā papildināja savas zināšanas par Latvijas mākslas norisēm, izzinot gan Latvijas mākslas vēsturisko mantojumu, gan guva ieskatu laikmetīgajā mākslā.
Datoranimācijas darbnīcā  skolēni digitālās mākslas speciālista vadībā iepazina animāciju kā specifisku audiovizuālās mākslas veidu. Skolēniem tika demonstrēti datoranimācijas piemēri, t.sk., latviešu animācijas filmu  fragmenti, skaidroti datoranimācijas izveides principi.Skolēni, darbojoties ar mūsdienīgām tehnoloģijām un specializētām programmām, paši veidoja datoranimācijas darbu, iejūtoties vai nu mākslinieka- animatora, montāžas un specefektu meistara vai balss aktiera lomā.
Izveidotos digitālās mākslas darbus skolēni ieguva savā īpašumā elektroniskā formātā.
 

Drukāt   E-pasts

gerb 0011

© 2018 Seces pamatskola. visas tiesības paturētas

Seces pagasta pamatskola

Aizkraukles novads,

Seces pagasts,

LV-5124

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Direktore:  +371  27843619

Direktores vietniece:

+371 26330772 


X