Seces pamatskola
Slider

Skolas soma

br

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.aprīlī Seces pamatskolas 2. un 5. klases skolēni kopā ar audzinātājiem Tatjanu Zvidriņu un Inti Stugli  devās uz Latvijas Etnogrāfisko brīvdabas muzeju. Tur programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros skolēni apmeklēja muzejpedagoģisko nodarbību „Ganu spēles Latvijas laukos 19. gs. un 20. gs. sākumā”.

Nodarbībā skolēni iepazina 19. gs. un 20. gs. sākuma lauku bērnu dzīves vidi, to darbus un nedarbus. Dalībnieki apskatīja dzīvojamo māju, klēti, kūti, pirti, kas reiz bija sastopamas katrā lauku sētā, kā arī uzzināja par šo ēku nozīmi saimniecībā. Nodarbības otrajā daļā skolēni apguva kustību spēles, kādas agrāk bērni spēlēja, ejot ganos un atpūšoties kopīgos brīvbrīžos.

 

 

 

 


Drukāt   E-pasts

gerb 0011

© 2018 Seces pamatskola. visas tiesības paturētas

Seces pagasta pamatskola

Aizkraukles novads,

Seces pagasts,

LV-5124

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Direktore:  +371  27843619

Direktores vietniece:

+371 26330772 


X