Seces pamatskola
Slider

Ziemas saulgriežos

bud

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziemas saulgriežos, kas parasti tiek svinēti 20. vai 21. decembrī, – pēc kalendāra sākas astronomiskā ziema. Šis ir ziemas tumšais laiks, kad saule ir redzama ļoti īsu brītiņu, tādēļ visās dziesmās un rotaļās tiek daudzināta gaisma.
Ziemas saulgriežu populārākā tradīcija ir bluķa vilkšana. Tā simbolizē sevis stiprināšanu, attīrot sētu, māju, pilsētu, valsti, zemi no vecā, savu laiku nokalpojušā un sliktām domām. Bluķī mēs savācam visu, no kā gribam emocionāli tikt vaļā, lai pēc tam to sadedzinātu un atbrīvotos, tādējādi sagatavojoties visam jaunajam.
Paldies sk. Ligita Berzina un sk.Sandra Spruča par sagatavoto pasākumu!
Paldies 5.un 7.klases skolēniem par masku sagatavošanu un piedalīšanos pasākumā!
Paldies namamātei, skolas direktorei Sarmai Stuglei par budēlīšu uzņemšanu un cienāšanu!

Drukāt   E-pasts

gerb 0011

© 2018 Seces pamatskola. visas tiesības paturētas

Seces pagasta pamatskola

Aizkraukles novads,

Seces pagasts,

LV-5124

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Direktore:  +371  27843619

Direktores vietniece:

+371 26330772 


X