Konkurss

IZZIŅOTI KONKURSA “MANS RAIŅA DZEJOLIS” LAUREĀTI

2019. gadā Raiņa muzejs “Jasmuiža” rīkoja vizuālo un vizuāli plastisko darbu konkursu MANS RAIŅA DZEJOLIS. Konkursa uzdevums bija izveidot vizuālās vai vizuāli plastiskās mākslas darbu sev mīļākajam Raiņa dzejolim, uzzīmējot, uzgleznojot vai izveidojot savu dzejas ilustrāciju.

Konkursā varēja piedalīties bērni vecumā no 7 līdz 15 gadiem.

Kopā tika iesūtīti 902 darbi. Konkursā piedalījās skolēni no visas Latvijas: sākot no Latgales, beidzot ar Rīgas skolām.

Vecuma grupā 7–11 gadi bija iesūtīti 674 darbi, no tiem 27 – vizuāli plastiskie. Vecuma grupā 12–15 gadi bija iesūtīti 228 darbi, no tiem 27 – vizuāli plastiskie.

Darbus izvērtēja žūrija, kuras sastāvā bija Preiļu novada domes māksliniece Inese Anina, Preiļu Mūzikas un mākslas skolas Mākslas nodaļas vadītāja Marianna Abricka, mākslinieces Silvija Berezovska un Guna Egle, brīvmākslinieks Andris Kažemāks.

Raiņa muzeja „Jasmuiža” specbalva tika piešķirta Seces pagasta pamatskolas 5.–9. klases kolektīvam par darbu „Rainis iedvesmotājs”. Liels paldies skolotājai Vairai Lejniecei! Lepojamies!


Drukāt   E-pasta adrese