"SēJa" Helovīnu pasākums Gārsenes pilī

helovins 

 Gārsenes pils Helovīnu pasākumu 29.oktobra vakarā, organizēja Sēlijas novadu apvienības Jauniešu padome "SēJa".


Pils pagalmā bija ļoti daudz jauniešu, spēlējām sadraudzības spēles un iepazināmies. Vēlāk mūs ieveda pilī, gide pastāstīja par pils vēsturi, kā arī par labvēlīgo spoku, pils dvēseli - Zilo dāmu. Vēlāk arī izstaigājām visu pili. Pašreiz telpas ir paredzētas tūristiem un banketiem, ir pieejamas naktsmājas, taču pirms diviem gadiem telpas bija pakārtotas skolas vajadzībām. Pēc tam tikām sadalīti komandās un devāmies uz nakts trasi, pils parka takās. Tumšajā parkā mūs sagaidīja Helovīnu dienai atbilstoši pārsteigumi. Kopā bija 10 komandas. Kad katra komanda bija izdzīvojusi baismīgo trasīti, 4km garumā, pils pagrabiņā mums bija sagādāts raganas virums.

 Seces pamatskolas skolēnu pašpārvaldes prezidente Undīne Bētere